Prezentace Europa Workintense
You are here:
  1. Domů
  2. / O nás
  3. / Personální leasing

Personální - pracovní agentura Europa Workintense spol s.r.o. provozuje službu personální leasing. Našim úkolem je zajišťovat stabilní agenturní zaměstnanci s min. fluktuací. Sezonní personál, brigádníci, temporary help, zajištění HR kapitálu, agenturní zaměstnávaní

Verze pro tiskPoslat e-mailemVerze PDF
Personální - pracovní agentura Europa Workintense spol s.r.o. provozuje službu personálního leasingu

Workintense - zajištěni agenturních pracovníku ve prospěch a k výkonu určitých úkolu v provozu zákazníka formou poskytnuti služby personální leasing.

Jedna z klíčových činností personální agentury Europa Workintense s.r.o. je personální leasing, dlouhodobý nebo krátkodobý leasing našich kmenových zaměstnanců. Jako personální, pracovní agentura máme velkou základnu kmenových zaměstnanců a také  k dispozici rozsáhlou databázi potenciálních zaměstnanců – to nám umožňuje zajistit flexibilní personální výběr a řešit vznikající překážky tím nejlepším možným způsobem. Při poskytovaní služby personálního leasingu dle zákona orientujeme se na personál občanů EU, zahraniční pracovníky - kteří mají, trvaly pobyt nebo občanství v Evropské unii.

Během své úspěšné dlouholeté  praxi jsme shromáždily značné technické a odborné znalosti v různých odvětvi výroby, logistiky a služeb a pro tito odvětví máme pracovně - právními kontrakty nesmlouvaný ověřeny, kvalifikovaný a talentovány personál se kterým jsme realizovaly hojné množství různých projektu, a proto se řadíme mezi společnosti s velkou  HR základnou a potenciálem lidských zdrojů.

Europa Workintense spol. s r.o. společně s dceřinými společnostmi v různých státech centrální a východní Evropy operuje velkým lidským potenciálem/ zdroji – do obchodně - výrobních procesů skupiny společností je zapojeno téměř několik tisíc pracovníků v profesích technického, administrativního, manažerského, řemeslného, manuálního a dělnického charakteru. To nám umožňuje flexibilně zajistit personál jak na dlouhodobě tak i na krátkodobé projekty a takto operativně řešit problém nedostatku pracovníků na jednotlivých projektech. V rámcích agenturního zaměstnávání a  tzv. temporary help – přesunutím časti kmenových zaměstnanců mezi jednotlivými projekty.

Do výrobního procesu partnera dodáváme to nějcennější co muže byt a co se nedá vyčíslit v číslech, zejména: motivovaný a pracovitý personál což jednoduše vyjadřujeme v motto: PŘINÁŠÍME PROGRES

 

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.

Pro zaslaní poptávky prosím použijte následující kontakty:

Provozovna a kontaktní adresa: Praha 5 - Smíchov, 150 00, ul. Na Plzeňce 1235/2

Nebo kontaktujte nás pomoci poptávkového formuláře.

Newsletter

Kontaktujte nás

Pokud potřebujete cokoliv, co se týká našich produktů nebo služeb, prosím, neváhejte nás kontaktovat.