Prezentace Europa Workintense
You are here:
  1. Domů
  2. / O nás
  3. / Certifikáty

Certifikáty kvality, pojistné smlouvy pro provozní činnost, společnost Europa Workintense

Verze pro tiskPoslat e-mailemVerze PDF

Povolení MPSV

Jsme řádným držitelem všech patřičných a potřebných licenčních povoleni MPSV, regulujících činnost personálních agentur.

Osvědčení a certifikáty kvality:

Projekčně profiloví a dceřiné společnosti jsou certifikované v systémech ISO 9000, HASP a TUV, CЭ, které potvrzuji  kvalitu výrobního procesu, kvalitu řízení a managementu, námi vyrobených produktů a služeb, které poskytujeme našim zákazníkům.

Pojistné smlouvy:

Jsme pojištěni všemi potřebnými pojistnými smlouvami s pojišťovnami, které odpovídají potřebám a kryjí rizika spojená s naší běžnou provozní činností.

Základní kapitál:

Zaklad podnikáni skupiny společnosti Europa Workintense spočívá na námi vlastněné materiálno – technické bázi, provoznímu kapitálu, materiálním a duševním vlastnictví výrobních prostředku a potenciálu.

Značná část kapitálu připadá do základního kapitálu profilových společností pro zabezpečení garancí stability, kontinuity našeho provozního procesu – vůči partnerům a zákazníkům společnosti Europa Workintense spol. s r.o.

 

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.

Pro zaslaní poptávky prosím použijte následující kontakty:

Provozovna a kontaktní adresa: Praha 5 - Smíchov, 150 00, ul. Na Plzeňce 1235/2

Nebo kontaktujte nás pomoci poptávkového formuláře.

Newsletter

Kontaktujte nás

Pokud potřebujete cokoliv, co se týká našich produktů nebo služeb, prosím, neváhejte nás kontaktovat.