Práce pro uchazeče o zaměstnání
You are here:
  1. Domů
  2. / Pro uchazeče
  3. / Proč Europa WORKINTENSE

Proč Europa WORKINTENSE? Atraktivní nabídka práce s ubytováním od Workintense

Proč Europa WORKINTENSE
Proč Europa WORKINTENSE

Nabídka práce s ubytováním 

Hledáte pracovní uplatnění, ale nevíte si rady s potřebnou dokumentací a tápete, kde hledat vhodné nabídky? Obraťte se na naši personální agenturu. Pomůžeme vám najít práci, která nejlépe odpovídá vašim očekáváním.

Sestavíme s vámi životopis, připravíme vás na pracovní pohovor, pomůžeme vám s vyřizování vízum a v okamžiku přijetí zajistíme veškeré jednání s úřady, aby váš přesun do nové práce s ubytováním proběhl hladce a co nejrychleji.

Proč spolupracovat s personální agenturou Europa Workintense?

Nevíte, na koho se při hledání práce obrátit? Níže pro vás máme hned několik důvodů, proč se vám spolupráce právě s námi vyplatí.

Spousta atraktivních nabídek práce s ubytováním

Propojujeme motivované zaměstnance z prověřenými firmami. Nacházíme cesty, aby byly obě strany co nejspokojenější. Proto uchazečům nabízíme rovnou práce s ubytováním, protože si uvědomujeme, jak náročné jednání s úřady pro pracovníky ze zahraničí může být. Pomůžeme vám v průběhu celého procesu. Na vás je jen rozhodnout se, na jakou práci chcete nastoupit.

Vyberete si z mnoha oborů a pracovních uplatnění

V naší databázi pracovních míst si vybere každý. Nabízíme práci ve výrobě, v logistice, v automobilovém i oděvním průmyslu, stavebnictví, pohostinství, potravinářství, informačních technologiích a řadě dalších odvětví. Máme nabídky práce s ubytováním pro každou kvalifikaci i úroveň zkušeností. Podívejte se do naší nabídky aktuálně volných pracovních míst.

Nabídka práce s ubytováním od Europa Workintense vám pomůže nastartovat kariéru v novém prostředí.

Uchazečům zajistíme pracovní vízum a další administrativní nezbytnosti

Hledání práce v zahraničí se pojí s řadou nepříjemností, jako je mnohdy zdlouhavé jednání s úřady, vyplňování formulářů a dlouhé čekání na výsledek řízení. Pokud se rozhodnete spolupracovat s námi, naprostá většina těchto starostí vám odpadne. Díky naší databázi kontaktů a rozsáhlému know-how dokážeme celý proces maximálně zefektivnit. Součástí našich nabídek práce je proto kromě zajištěného ubytování také pracovní vízum, které pro vás rádi v rámci našich služeb zařídíme.

Pomůžeme vám uspět u pracovního pohovoru

Nalezením vhodné nabídky práce s ubytováním to ale nekončí. Pomůžeme vám se připravit na pracovní pohovor, sestavíme s vámi životopis, který vyzdvihne všechny vaše přednosti a kvality a probereme s vámi otázky, které mohou u pohovoru padnout. Výsledkem naší spolupráce bude vaše maximální připravenost na vybranou pozici.

Zaujala vás možnost spolupráce? Vyberte si z aktuální nabídky volných pracovních míst nebo se obraťte na některého z našich konzultantů.