Outsourcingové služby procesů a funkcí
You are here:
  1. Domů
  2. / Outsourcingové služby

Outsourcingové služby procesů a funkcí

Outsourcingové služby procesů a funkcí
Outsourcingové služby procesů a funkcí

Outsourcingová agentura Europa Workintense s.r.o. se zaměřuje na realizaci systémových celků, procesů a funkcí. Zajišťujeme celkovou nebo částečnou výrobu se značným podílem manuální práce.

Naše outsourcingové služby

Outsourcing celkové nebo částečné výroby s vysokým podílem manuální práce. Zapojujeme moderní procesy automatizace, zajišťujeme procesy a implementujeme cíle.

Zastřešujeme kompletní outsourcing logistických služeb včetně přepravy a skladování. Disponujeme rozsáhlými skladovými prostorami a širokou databází kontaktů na poskytovatele přepravy.

Naši smluvní dodavatelé zajišťují veškeré služby v oblasti personalistiky a vedení mzdového učetnictví. Služby sledují legislativní novinky a dohlíží nad maximální efektivitou.

Zprostředkujeme smluvní partnery na zajištění jakékoli administrativní agendy ve vaší firmě. Naše outsourcingové služby shromažďují flexibilní a efektivní pracovníky s přehledem v účetnictví i legislativě.

Outsourcing služeb v informačních technologiích. Zajišťujeme komplexní i částečný vývoj softwaru experty z řad IT specialistů.

Smluvní partneři outsourcingové služby

Základem celé spolupráce jsou externí dodavatelé, které osobně vybíráme a prověřujeme. Jedná se většinou o občany Ukrajiny, států EU a dalších zemí,  kteří mají trvalý pobyt nebo občanství v členské zemi Evropské unie, popřípadě vízové povolení.

Výhody outsourcingu u naší společnosti

  • 100% ručení za splnění cíle či realizaci konkrétního díla
  • Vysoká kvalita dodávky
  • Zastupitelnost pracovníků
  • Pojištění odpovědnosti dle smluvního vztahu
  • Moderní výrobní technologie
  • Rozsáhlé výrobní a skladové kapacity

Zaujala vás nabídka našich outsourcingových služeb? Sjednejte si obchodní schůzku s jedním z našich konzultantů prostřednictvím formuláře níže. 

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.