Outsourcingové služby procesů a funkcí
You are here:
 1. Domů
 2. / Outsourcingové služby
 3. / Outsourcing mzdového účetnictví a personalistiky

Outsourcing mzdového účetnictví a personalistiky

Outsourcing mzdového účetnictví a personalistiky
Outsourcing mzdového účetnictví a personalistiky

Pro mnohé zákazníky je nejvýhodnější svěřit procesy personalistiky a mzdového účetnictví do rukou  odborníků, kteří provádí tuto činnost dennodenně. A právě to firmám zajišťujeme: kompletní outsourcing účetnictví, mezd a personalistiky z rukou odborníků specializovaných právě na tyto oblasti.

Outsourcing personalistiky

Mzdy a personalistika vyžadují v jednorázových cyklech vyšší nasazení pracovníků v krátkých časových úsecích. V důsledku toho se menším firmám nevyplácí vést si vlastní personální úsek a outsourcing personalistiky jim nabízí časově i finančně výhodnější řešení. Outsourcing personalistiky na externí dodavatele navíc firmám garantuje tu nejlepší efektivitu, externisté na mzdové účetnictví bývají v dané oblasti zpravidla ti největší odborníci a umí domyslet i finanční dopady dílčích rozhodnutí managementu. Zpracovávání citlivých informací mzdového účetnictví mimo firmu navíc zajišťuje vyšší míru diskrétnosti.

Outsourcing účetnictví

V rámci naší outsourcingové divize zajišťujeme firmám vedení účetnictví na velmi vysoké úrovni. Náš specializovaný  tým je v oboru expertem na vysoké úrovni nejen na mzdové účetnictví, máme široké portfolio a chápeme potřeby našich zákazníků.

Nabízíme spolupráci dvou typů:

 • Úplný outsourcing personalistiky a mezd prostřednictvím kompletního převzetí agendy.
 • Spolupráce na principu supervize, přitom vaše mzdové nebo personální oddělení i nadále plní své funkce.

Komu se hodí outsourcing účetnictví a personalistiky?

 • Menším firmám, které nemají kapacitu na interně vedené mzdové účetnictví
 • Firmám, které se chtějí pojistit proti rizikům plynoucím z nesprávně vedeného účetnictví, což u interní účtárny lze jen v určitém rozsahu
 • Firmám, které chtějí udržovat údaje v maximální diskrétnosti

Výhody outsourcingu účetnictví a personalistiky

 • Vyšší kvalita. Externí dodavatelé jsou specialisty ve svém oboru. Neustále se vzdělávají a orientují se v příslušné legislativě.
 • Efektivita. Outsourcing personalistiky je maximálně efektivní, má skvěle nastavené procesy a organizaci a nabízí firmám nové pohledy na mzdy a personalistiku.
 • Zastupitelnost. V případě outsourcingu nedochází k výpadku klíčových zaměstnanců. U absence konkrétního pracovníka zajišťuje externí dodavatel na mzdové účetnictví odpovědného zástupce.
 • Pojištění odpovědnosti. Outsourcing účetnictví minimalizuje rizika z nesprávného vedení účetnictví a mezd. Externí dodavatelé mají uzavřené to nejlepší pojištění odpovědnosti.

Garance služby outsourcing účetnictví a personalistiky

 • Operační efektivita

 • Compliance – plná odpovědnost zákonu

 • Snížení soudních rizik

 • Úplná konfidence

Zaujala vás nabídka na outsourcing účetnictví? Sjednejte si obchodní schůzku s jedním z našich konzultantů prostřednictvím formuláře níže. 

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.