Аktuální nabídky práce
You are here:
  1. Domů
  2. / Řidič VZV 5t. Práce v Praze - Kyje

Řidič VZV 5t. Práce v Praze - Kyje

Lokalita:

Pracovní úvazek:

Přijmeme Řidiče VZV 5t. Výdělek až 35 000 Kč. Poskytujeme pravidelné zálohy. Zajišťujeme ubytování. Dlouhodobé zaměstnání v Praze. Podpora pracovního víza a povolení.

Náplň práce:

  • manipulace s produkty na základě systémových požadavků pomocí mobilního zařízení
  • uskladnění palet z výroby
  • nakládka a vykládka kamionů
  • odvážení palet od výrobní linky a zaskladnění do štosů

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda Řidiče VZV 5t od 135 Kč/hod, po zaprocovaní 140 Kč/hod
  • výdělek až 35 000 Kč
  • zajišťujeme ubytování – dostupnost MHD do 30 min
  • poskytujeme ochranné pracovní pomůcky

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxi na pozici řidiče VZV 5t podmínkou – VZV s dlouhými vidlemi
  • rozvoz palet po 3 kusech najednou
  • platné oprávnění řidiče VZV (skupina I, II, W1)
  • čistý trestní rejstřík
  • platný potravinářský průkaz (který je možní vystavit na vstupní Lékařské prohlídce)
  • dodržování předepsaných bezpečnostních předpisů a technologických postupů
  • flexibilita – v případě potřeby záskoku na obdobné pozici
  • ochota pracovat na směnný provoz
  • samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá práce v Praze
  • systematické zaškolení, další vzdělávání, možnost zvyšování kvalifikace
  • místo výkonu práce: Práce v Praze – Kyje
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), DPČ (dohoda o pracovní činnosti) a po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP (hlavní pracovní poměr – odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • nástup na pozici Řidiče VZV 5t možný ihned nebo po dohodě

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz -  6:00-18:00 hod./  8:00-6:00 hod.
  • možnost práce i o víkendech

Kontakt pro zájemce o práci:

  • Belokonenko Daria
  • Tel: +420 720 976 917
  • Viber:+420 720 976 917
  • E-mail: d.belokonenko@workintense.cz
  • Skype: Dasha Workintese