Аktuální nabídky práce
You are here:
  1. Domů
  2. / Pracovník/ce výroby lahůdek. Práce v České republice, Praha

Pracovník/ce výroby lahůdek. Práce v České republice, Praha

Lokalita:

Pracovní úvazek:

Přijmeme pracovník/ce na výrobu lahůdek. Mzda 90 Kč/hod., výdělek 23 000 Kč/měs. Práce s ubytováním. Možnost práce přesčas. Stabilní zaměstnání

Náplň práce:

  • míchání salátů a pomazánek;
  • obsluha strojů;
  • úklid pracoviště a strojů.

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici pracovník/ce výroby lahůdek 90 Kč/hod.;
  • výdělek 23 000 Kč/měs.;
  • poskytujeme ubytování (cena okolo 4 000 Kč za měsíc);
  • možnost týdenních záloh.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe v potravinářské výrobě - výhodou;
  • platný potravinářský průkaz (který je možní vystavit na vstupní lékařské prohlídce);
  • manuální zručnost;
  • čistý trestní rejstřík;
  • spolehlivost, zodpovědnost;
  • ochota pracovat v chladném prostředí;
  • dodržování předepsaných bezpečnostních předpisů a technologických postupů;
  • zájem o dlouhodobé zaměstnání.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  • dlouhodobá práce s ubytováním v Praze;
  • místo výkonu práce: Praha, Česká republika;
  • možnost osobního a kariérního růstu;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), DPČ (dohoda o pracovní činnosti) a po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP (hlavní pracovní poměr);
  • nástup pracovníka/ci výroby lahůdek ihned nebo dle dohody.

Pracovní doba:

  • jednosměnný provoz;
  • Ne - Pá, 10 - 11 hod;
  • možnost práce přesčas, a o víkendech.