Аktuální nabídky práce
You are here:
  1. Domů
  2. / Pracovník lakovny, výroba bazénu. Práce na Slovensku

Pracovník lakovny, výroba bazénu. Práce na Slovensku

Lokalita:

Pracovní úvazek:

Přijmeme pracovníka lakovny. Průměrná mzda od 900 euro. Zajišťujeme ubytování. Pomoc s vyřízením pracovního víza a povolení. Stála práce v průmyslově výrobě

Náplň práce:

  • laminace vinylesterových a polyesterových vrstev pomocí valečku;
  • zodpovědnost za správné zahlazování jednotlivých vrstev;
  • příprava materiálu na jednotlivé procesy;
  • posouzení stavu povrchu, stanovení pracovního postupu;
  • ošetřování, čištění a údržba příslušného vybavení a pracovních nástrojů;
  • kontrola vlastní vykonané práce;
  • manuální práce dle pokynů nadřízeného.

Mzda, finanční podmínky:

  • výše mzdy pracovníka lakovny záleží na praxi a kvalifikaci;
  • nástupní mzda 4,5 euro/hod. + bonusy podle kvalifikace;
  • mzda po zapracování od 4,8 euro /hod. + bonusy podle kvalifikace;
  • výdělek od 900 euro;
  • možnost práce přesčas;
  • zajišťujeme ubytování vedle místu výkonu práce;
  • zajišťujeme pracovní oděvy a ochranné pomůcky.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • vyučení v oboru pracovníka lakovny výhodou;
  • praxe v lakovacím boxu nebo na obdobné pozici vítána;
  • zkušenosti na lakovacím automatu velmi vítány;
  • dobrý fyzický stav a dobrý zrak;
  • spolehlivost, zodpovědnost;
  • schopnost rychle se učit;
  • časovou flexibilitu;
  • ochota pracovat na směnný provoz.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá práce na Slovensku;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území Slovenské republiky formou získání pracovního povolení a pracovního víza;
  • stabilní práce - společnost je evropským lídrem ve výrobě bazénů;
  • zázemí moderní dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem;
  • možnost profesního a osobnostního růstu, atraktivní mzdové ohodnocení;
  • moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv;
  • místo výkonu práce - Senec, Slovensko;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP (hlavní pracovní poměr – za zaměstnance hradíme zdravotní, důchodové a nemocenské pojištění);
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • nástup na pozici pracovníka lakovny možný ihned nebo po dohodě.

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz PO-SO (denní/noční směny);
  • od 6:00 do 14:30 hod., od 15:00 do 23:00 hod.;
  • možnost práce o víkendech.

Kontakt pro zájemce o práci:

  • Tokar Nadiia
  • Tel: 420 724 519 870
  • Viber: 420 724 519 870
  • E-mail: n.tokar@workintense.eu