Аktuální nabídky práce
You are here:
  1. Domů
  2. / Pracovní nabídky pro dělníky v automobilovém průmyslu. Práce v Nymburku

Pracovní nabídky pro dělníky v automobilovém průmyslu. Práce v Nymburku

Obor:

Lokalita:

Pracovní úvazek:

Mzda na pozici 100 Kč/hod, výdělek okolo 24 000 Kč. Práce s ubytováním. Dlouhodobé zaměstnaní. Možnost záloh a uzavření pracovního poměru na HPP

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici dělníka 100 Kč/hod;
  • výdělek okolo 24 000 Kč;
  • poskytujeme ubytování (cena okolo 4 500 – 5 000 Kč za měsíc);
  • možnost týdenních záloh.

Náplň práce:

  • vychystávání kovových dílů;
  • kontrola součástek;
  • třídění součástek;
  • manipulace se zbožím.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe v automobilovém průmyslu -  výhodou
  • manuální zručnost;
  • ochota pracovat na směny;
  • dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti;
  • zájem o dlouhodobé zaměstnání.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • pracovní nabídky pro manželský pár;
  • zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  • nabídka práce s ubytováním v Nymburku;
  • dlouhodobé zaměstnaní;
  • místo výkonu práce: město Nymburk (45 km východně od Prahy);
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce) nebo DPČ (dohoda o pracovní činnosti); možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP;
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • nástup na pozici dělníka ihned nebo dle dohody.

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz;
  • PO-NE.

Kontakt pro zájemce o práci:

  • Ahosta Tetiana
  • Tel: +420 724 519 870
  • Viber: +420 724 519 870
  • E-mail: t.ahosta@workintense.eu
  • Skype: workintense.praha6