Аktuální nabídky práce
You are here:
  1. Domů
  2. / Operátor svařovacího robota. Prráce v České republice, Pisek

Operátor svařovacího robota. Prráce v České republice, Pisek

Lokalita:

Pracovní úvazek:

Nabídka práce v Česku. Mzda 145 Kč/hod., výdělek kolem 34 000 Kč. Dlouhodobé zaměstnaní. Práce s ubytováním. Možnost záloh dle dohody a práce na HPP

Náplň práce:

  • obsluha svařovacího robotu;
  • čtení a používání výkresové dokumentace;
  • zakládání materiálu do stroje;
  • konečná úprava svárů;
  • zodpovědnost za kvalitu dílců.

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici operátora 145 Kč/hod.;
  • výdělek kolem 34 000 Kč;
  • poskytujeme pracovní boty a montérky;
  • možnost záloh dle dohody;
  • ubytování v areálu pracoviště (cena od 3 000 - 4 000 Kč).

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • pracovní zkušenost na obdobné pozici;
  • technické vzdělání – výhodou;
  • platný svářečský průkaz;
  • znalost výkresové dokumentace;
  • manuální zručnost, fyzická zdatnost;
  • odpovědný přístup k práci.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince;
  • dlouhodobá práce v Česku, Jihočeský kraj;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  • místo výkonu práce: Písek (44 km severozápadně od Českých Budějovic), Česko;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce) nebo DPČ (dohoda o pracovní činnosti); možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP;
  • práce s ubytováním v areálu pracoviště;
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • nástup na pozici operátora ihned nebo dle dohody.

Pracovní doba:

  • denní a noční směny;
  • Po - Pá, 12 hod/den;
  • víkendy dle dohody.