Obsluha bagru, bagrista. Volná pracovní místa v Jihomoravském kraji | WORKINTENSE
Аktuální nabídky práce
You are here:
  1. Domů
  2. / Obsluha bagru, bagrista. Volná pracovní místa v Jihomoravském kraji

Obsluha bagru, bagrista. Volná pracovní místa v Jihomoravském kraji

Obor:

Lokalita:

Pracovní úvazek:

Nabídka práce vhodná pro cizince. Mzda na pozici 170 Kč/hod, výdělek až 40 000Kč.Práce s ubytováním a svozem zdarma. Zajišťujeme pracovní oděv

bagrista-workintense

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici obsluha bagru, bagrista 160Kč/hod.;
  • výdělek až38 000Kč/měs.;
  • poskytujeme ubytování a svoz- zdarma;
  • zajišťujeme pracovní oděvy;
  • možnost týdenních záloh.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • nabídka práce v plynárenství a energetice;
  • dlouhodobá práce s ubytování v Jihomoravském kraji;
  • nabídka práce je vhodná pro cizince;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), DPČ (dohoda o pracovní činnosti) a po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP (hlavní pracovní poměr);
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • nástup na pozici obsluha bagru, bagrista je možný ihned nebo po dohodě.

Náplň práce:

  • provádění zemních výkopových prací s pomocí bagru;
  • prováděníúdržby bagru;
  • kontrolovaní předepsané rozměry rýhy.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxev obsluze bagru aspoň 1 rok;
  • platný strojní a profesní průkaz;
  • řidičský průkaz sk. B,T – podmínkou, sk.E -výhodou ;
  • strojnický průkaz;
  • spolehlivost, samostatnost, odpovědnost;
  • ochota cestovat.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

  • jednosměnný provoz;
  • Po – Pá, po 10 - 12 hod./den.