Аktuální nabídky práce
You are here:
  1. Domů
  2. / Dělník do pekárny. Práce v Praze - Michle

Dělník do pekárny. Práce v Praze - Michle

Lokalita:

Pracovní úvazek:

Přijmeme dělníka do pekárny. Výdělek až 24 000 Kč. Zajišťujeme ubytování. Práce vhodná pro muže i ženy. Pomoc s vyřízením pracovního víza a povolení. Zálohy

Náplň práce:

  • výroba cukrářských výrobků z těsta;
  • balení, plnění a zdobení koláčů, krájení závinů;
  • příprava náplní a konečná úprava cukrářských výrobků;
  • balení a expedice.

Mzda, finanční podmínky:

  • mzdové ohodnocení dělníka ve výrobě  100 Kč/hod.;
  • výdělek až 24000 Kč;
  • zaměstnanecký benefit - možnost zvýhodněného odebírání hotových výrobků za snížené ceny (vyúčtovává se z výplaty);
  • zajišťujeme ubytování;
  • v souladu s pracovní smlouvou za zaměstnance hradíme zdravotní, důchodové a nemocenské pojištění (včetně odpočtů penzijního fondu);
  • uhradíme náklady na pořízení potravinářského průkazu, a vstupní lékařskou prohlídku;
  • zalohy.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe v potravinářství na pozici dělníka ve výrobě;
  • zodpovědnost, pečlivost, a manuální zručnost;
  • čistý trestní rejstřík;
  • platný potravinářský průkaz (možné vystavit při vstupní lékařské prohlídce);
  • ochota pracovat ve směnném provozu;
  • schopnost učit se novým věcem.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá práce v České republice;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  • místo výkonu práce Michle - práce v Praze;
  • dobrá dopravní dostupnost MHD;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP (hlavní pracovní poměr - za zaměstnance hradíme zdravotní, důchodové a nemocenské pojištění);
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • nástup na pozici dělníka ve výrobě možný ihned nebo po dohodě.

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz, Po - Ne 5:00 - 16:00 / 18:00 - 6:00;
  • možnost přesčasů.

Kontakt pro zájemce o práci:

  • Ivanna Hryhorovych
  • Tel:+420 601 558 137
  • Viber: +420 601 558 137
  • E-mail: i.hryhorovych@workintense.cz
  • Skype: Ivanna EW