Pro zaměstnavatele
You are here:
  1. Domů
  2. / HR pro firmy
  3. / Kvalifikované dělníky ze zahraničí

Kvalifikované dělníky ze zahraničí

Kvalifikované dělníky ze zahraničí
Kvalifikované dělníky ze zahraničí

Hledáte kvalifikované dělníky pro práci ve vaší firmě, ale nemůžete odpovídající zaměstnance sehnat? V Europa Workintense vám s obsazováním volných míst pomůžeme. Nabízíme kvalifikované dělníky ze zahraničí, kteří se zodpovědně ujmou vaší práce. Disponujeme rozsáhlou databází dělníků z nejrůznějších profesí, kteří mohou okamžitě nastoupit do vaší firmy.

Dělníci ze zahraničí  nejrůznějších profesí

Dělnické profese a odborná řemesla jsou specializací naší personální agentury. Nabízíme kvalifikované dělníky, kteří dokážou vzít za práci v každém prostředí a jsou zvyklí pracovat i ve ztížených podmínkách. Dělníci ze zahraničí mohou nastoupit do průmyslu, logistiky nebo do výrobních úseků obchodních společností. Nabízíme kvalifikované dělníky a specialisty do zámečnických služeb, montážních a zhotovovacích prací, na stavbu, montáž nástrojů či na obsluhu těžkých strojů. Garantujeme, že dělníci ze zahraničí určení na obsluhu těžkých strojů absolvovali všechny předepsané zkoušky a kurzy, na což v naší personální agentuře důkladně dohlížíme. Doplňte stav svých zaměstnanců zodpovědnými a kvalifikovanými dělníky ze zahraničí.

Dělníci ze zahraničí dočasně, na dlouhodobou práci i brigádu

Ať už hledáte stálé zaměstnance do vaší firmy, pracovní výpomoc na projekt nebo dočasné obsazení stavu vašich zaměstnanců, dokážeme vám v naší personální agentuře pomoci. Nabízíme spolupráci formou agenturního zaměstnávání a personálního leasingu, dočasného přidělení i nábor. Kvalifikované dělníky ze zahraničí tak můžete získat přesně podle potřeb své firmy na dobu, kterou aktuálně potřebujete.

  • Kvalifikovaní dělníci ze zahraničí formou temporary help. Nabízíme krátkodobé zapůjčení našich zaměstnanců pro případ, že vám aktuálně vypadla pracovní síla ve vaší firmě. Dělníci zůstávají v zaměstnaneckém vztahu s naší firmou a za jejich práci tak plně odpovídáme. Naši dělníci ze zahraničí díky tomu mohou flexibilně a bez problému doplnit stav vašich zaměstnanců ve výrobní špičce, během dovolených či svátků.
  • Kvalifikovaní dělníci na personální leasing. Personální leasing nabízí dlouhodobé zapůjčení kvalifikovaných dělníků na vaše projekty. Dělníci ze zahraničí zůstávají v tomto případě zaměstnanci naší firmy, nezatíží tak administrativně ani personálně kmenový stav vaší firmy a vy přitom můžete plně využívat kapacity nové pracovní síly.
  • Recruitment dělníků ze zahraničí. Zajistíme za vás vyhledávání a nábor kvalifikovaných dělníků ze zahraničí. Zprostředkujeme vám veškerou administrativu potřebnou k zaměstnávání cizinců. Našim zákazníkům nabízíme nadstandardní službu Try and Hire, se kterou zůstává námi vybraný zaměstnanec ve zkušební době v pracovněprávním vztahu k naší společnosti a až po jejím úspěšném absolvování přechází do vaší firmy. Můžete se tak sami ujistit, že k sobě přijímáte pouze skutečně kvalifikované dělníky ze zahraničí.

Chcete nabrat nové kvalifikované dělníky ze zahraničí? Ozvěte se nám a my vám v krátké době zprostředkujeme dělníky ze zahraničí do vybraných profesí a přesně podle vašich požadavků.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.