Jobs portály
You are here:
  1. Domů
  2. / Jobs portály

Jobs portály

Jobs portály - workmarket.eu
Jobs portály - workmarket.eu

Pracovní portál: workmarket.eu

Personální agentura Europa Workintense chce svým klientům nabídnout prvotřídní služby a co nejlepší možnosti při vyhledání práce či během náboru zaměstnanců.

Pracovní portály

Projekt workmarket.eu byl spuštěn v roce 2017. Jobs portál, který poskytuje jednoduché vyhledávání práce či personál společnostem. 

workmarket.eu

Jobs portál workmarket.eu pomáhá zaměstnavatelům najít personál z různých zemí a uchazečům zaměstnání ve státě, který je pro něho zajímavý. Na vývoji pracovního portálu pracují lidé z různých zemí, a proto dokážou nejlépe odhadnout to, co uchazeč a zaměstnavatelé očekávají, a jaké nástroje potřebují během vyhledávání.

Co může poskytnout pracovní portál workmarket.eu

Stránky pracovního portálu obsahují desetitisíce inzerátů. Svědčí to o důvěře a kvalitě portálu. Od svého vzniku pomohl pracovní portál tisícům lidí najít si práci či vyhledat personál společnostem. Vyhledávání na pracovním portálu probíhá v různých zemích a různých jazycích. Právě za účelem  globalizace pracovního trhu jsme vytvořily  jobs portál  workmarket.eu  který se zaměřuje především na uchazeče a společnosti z Evropy. Najít správnou nabídku jde snadno pomocí vyhledávacích filtrů, kde si nastavíte potřebné parametry, například obor, lokalitu nebo jazyk.

Jobs portál workmarket.eu nabízí jednoduché a intenzivní vyhledávání zaměstnání či nábor pracovníků na Evropském trhu práce. Na portálu můžete odebírat newslettery či využít službu Inzerce PRO. workmarket.eu je prosperující jobs portál, který se intenzivně vyvíjí a globalizuje.

 

Jobs portály - workmarket.eu

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.