Jobs portály
You are here:
  1. Domů
  2. / Jobs portály
  3. / workmarket.eu pro firmy
  4. / Databáze životopisů/CV

Databáze životopisů / cv

Databáze životopisů / cv
Databáze životopisů / cv

Rozsáhlá databáze životopisů uchazečů různých profesí

Na portálu najdete rozsáhlou databázi životopisů uchazečů nejrůznějších oborů. workmarket.eu disponuje širokým výběrem kandidátů nejen z České republiky, ale také z jiných zemí Evropy. V databázi workmarket.eu je zveřejněno více než 2400 životopisů. Portál se zaměřuje na vícejazyčné zájemce o práci.

Databáze životopisů a jak ji využívat

Databáze je dobrým pomocníkem při hledání personálu pro vaši společnost. Podle zadaných parametrů rychle a snadno najdete vyhovujícího pracovníka. Databáze životopisů vám usnadní celý proces vyhledávání nových zaměstnanců.

Newsletter

workmarket.eu vám nabízí možnost odebírat newslettery. Díky této funkci získáváte informace o nových zveřejněných životopisech na portálu. Prostřednictvím Newsletteru vám zasíláme nově přidáné životopisy uchazečů podle vámi nastavených parametrů. Nové newslettery vám workmarket.eu bude zasílat na email, kde můžete tuto funkce kdykoliv zrušit, nebo funkci můžete odvolat na svém účtu na portálu workmarket.eu. Newslettery vám budou přicházet v závislosti na nově přidaných životopisech do databáze, které vyhovují vašim parametrům.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.