Pro Zaměstnavatele
You are here:
  1. Domů
  2. / For employers
  3. / Pro Zaměstnavatele

Spoluodpovědnost uživatele

Spoluodpovědnost uživatele. EUROPA WORKINTENSE a partnery

V oblasti agenturního zaměstnávání, kterou upravuje ust. § 307a až § 309 zákoníku práce, dochází k úpravě práv a povinností nejen agentur práce, ale také samotných uživatelů.

Za zmiňovaný § 307a zákoníku práce se vkládá nový § 307b, podle kterého agentura práce a uživatel jsou povinni zajistit, aby zaměstnanec agentury práce nebyl dočasně přidělen k výkonu práce u uživatele, u něhož je současně zaměstnán v základním pracovněprávním vztahu, nebo konal a koná v témže kalendářním měsíci práci na základě dočasného přidělení jinou agenturou práce.

WORKINTENSE nabízí kvalifikované dělníky na pozici zámečník

WORKINTENSE nabízí kvalifikované dělníky na pozici zámečník

Potřebujete specialistu, který by provedl zhotovovací práce kvalifikovaného zámečníka - montáže a případně i opravy strojů a zařízení s využitím ručních strojů a nástrojů? Kontaktujte nás a my vám poskytneme v krátkém čase kvalifikované dělníky.

Vašimi požadavky na pozici zámečníka jsou čtení a používání technické dokumentace a projektové dokumentace? Zámečník, který vás zajímá, měl by mít za úkol stanovení pracovních postupů, pracovních prostředků a pomůcek, které jsou potřebné pro danou činnost?

Recruitment - výběr zaměstnanců, hromadný nábor pracovníků

Recruitment - výběr zaměstnanců, hromadný nábor pracovníků

Zajímá Vás otázka, kde hledáme zaměstnance? Naši odborníci splní Váš požadavek na vyhledání zaměstnance profesionálně a včas!

Personální – pracovní agentura Europa Workintense spol. s r.o. Přehled oblasti působení, seznam oboru a profesi které zabezpečujeme a kde působíme. Zahraniční kvalifikované dělníky

Personální – pracovní agentura Europa Workintense spol. s r.o.

V rámci personální agentury a poskytovaní služby personální leasing a recruitment je naše činnost nasměrovaná a orientovaná do následujících průmyslových odvětví, oboru a profesi:

Logistika:

operátor v logistickém skladu, logistik, pomocník logistika, picker (třídič) v logistickém skladu, balič, řidič VZV, retrakař s rozdělením do 3 tun, 5 tun, 7 tun, boční zakladač palet

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Pro Zaměstnavatele

Newsletter

Kontaktujte nás

Pokud potřebujete cokoliv, co se týká našich produktů nebo služeb, prosím, neváhejte nás kontaktovat.