Přejít k hlavnímu obsahu

Proč Europa WORKINTENSE? Atraktivní nabídka práce s ubytováním od Workintense

Read time: 3 minuty
Proč Europa WORKINTENSE
Proč Europa WORKINTENSE

Nabídka práce s ubytováním

Hledáte pracovní uplatnění, ale nevíte si rady s potřebnou dokumentací a tápete, kde hledat vhodné nabídky? Obraťte se na naši personální agenturu. Pomůžeme vám najít práci, která nejlépe odpovídá vašim očekáváním.

Sestavíme s vámi životopis, připravíme vás na pracovní pohovor, pomůžeme vám s vyřizování vízum a v okamžiku přijetí zajistíme veškeré jednání s úřady, aby váš přesun do nové práce s ubytováním proběhl hladce a co nejrychleji.

Proč spolupracovat s personální agenturou Europa Workintense?

Nevíte, na koho se při hledání práce obrátit? Níže pro vás máme hned několik důvodů, proč se vám spolupráce právě s námi vyplatí.

Spousta atraktivních nabídek práce s ubytováním

Propojujeme motivované zaměstnance z prověřenými firmami. Nacházíme cesty, aby byly obě strany co nejspokojenější. Proto uchazečům nabízíme rovnou práce s ubytováním, protože si uvědomujeme, jak náročné jednání s úřady pro pracovníky ze zahraničí může být. Pomůžeme vám v průběhu celého procesu. Na vás je jen rozhodnout se, na jakou práci chcete nastoupit.

Vyberete si z mnoha oborů a pracovních uplatnění

V naší databázi pracovních míst si vybere každý. Nabízíme práci ve výrobě, v logistice, v automobilovém i oděvním průmyslu, stavebnictví, pohostinství, potravinářství, informačních technologiích a řadě dalších odvětví. Máme nabídky práce s ubytováním pro každou kvalifikaci i úroveň zkušeností. Podívejte se do naší nabídky aktuálně volných pracovních míst.

Nabídka práce s ubytováním od Europa Workintense vám pomůže nastartovat kariéru v novém prostředí.

Uchazečům zajistíme pracovní vízum a další administrativní nezbytnosti

Hledání práce v zahraničí se pojí s řadou nepříjemností, jako je mnohdy zdlouhavé jednání s úřady, vyplňování formulářů a dlouhé čekání na výsledek řízení. Pokud se rozhodnete spolupracovat s námi, naprostá většina těchto starostí vám odpadne. Díky naší databázi kontaktů a rozsáhlému know-how dokážeme celý proces maximálně zefektivnit. Součástí našich nabídek práce je proto kromě zajištěného ubytování také pracovní vízum, které pro vás rádi v rámci našich služeb zařídíme.

Pomůžeme vám uspět u pracovního pohovoru

Nalezením vhodné nabídky práce s ubytováním to ale nekončí. Pomůžeme vám se připravit na pracovní pohovor, sestavíme s vámi životopis, který vyzdvihne všechny vaše přednosti a kvality a probereme s vámi otázky, které mohou u pohovoru padnout. Výsledkem naší spolupráce bude vaše maximální připravenost na vybranou pozici.

Zaujala vás možnost spolupráce? Vyberte si z aktuální nabídky volných pracovních míst nebo se obraťte na některého z našich konzultantů.

Pro uchazeče o zaměstnání

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.

Kdo jsme

reditel-spolecnosti-workintense

Ing. Ivan Rozman

Ředitel Společnosti

„Jsme schopni systémově reagovat na potřeby zákazníka zajistit HR/pracovní sily velice rychle a pružně bez ohledu na to, kde a kdy požadavky vzniknou. Usilujeme o to, abychom poskytovali prvotřídní profesionální služby našim partnerům prostřednictvím vedoucích pracovníku odborně orientovaných projektových tymu a proškolených kmenových zaměstnanců“

Kontakty: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Project manager (Enterprise Architecture)

„Naše podnikatelská a inovativní síla spočívá ve výměně zkušeností napříč našimi různorodými projekty. Své know-how sdílíme, což nám umožňuje neustále zvyšovat naši produktivitu, inovovat a důkladně propracovávat personální a provozní procesy a činnosti.“

Kontakty: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Bc. Vjačeslav Rozman

CMO / Business Operations Analyst

„Europa Workintense je jedničkou v zaměstnávání pracovníků z Ukrajiny. Řešíme vše od dokladů až po adaptaci na projektu. Za 26 let na trhu jsme si osvojili postupy, které nám umožňují řešit zakázky velmi komplexně a individuálně dle potřeb trhu střední Evropy, konkrétních oborů i firem. Zakládáme si na budování dlouholetých obchodních vztahů s našimi partnery.“

Kontakty: rozman.v@workintensegroup.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lýdie Ignat'uková

Vedoucí obchodního oddělení

„Nabízíme firmám dle jejich potřeb spolehlivý, kvalifikovaný a motivovaný personál z východní Evropy (zejména Ukrajiny). Patříme ke špičce mezi agenturami práce na českém trhu.“

Kontakty: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Projektový manager / HR manager

„Pomůžeme vám najít ten správný personál pro vaše firemní projekty. Obraťte se na nás, a my vám zajistíme kvalifikované dělníky, jaké potřebujete pro plynulý provoz vaši společnosti.“

Kontakty: jan.kupec@workintense.eu

HR manager

Ivan Orsag

Projektový manager / HR manager pro Západní Evropu

„Přestože jsou naší specializací zejména zaměstnanci pro dělnické profese a řemesla, zajišťujeme kvalifikované pracovníky pro široké spektrum dalších oblastí na trhu práce.“

Kontakty: i.orsag@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Customer Acquisition Specialist pro Polsko

„Pomůžeme vám najít kvalifikovaný personál nejrychlejším způsobem a v nejkratším termínu. Vzájemná pomoc - záruka rozvoje a úspěchu.”

Kontakty: s.volyk@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Shvets

Customer Acquisition Specialist pro anglicky a německy mluvící země

„Působíme na celém území České republiky, podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU. Chceme propojit trh práce západní, střední a východní Evropy.”

Kontakty: s.shvets@workintense.eu

„Působíme nejenom na celém území České republiky a taky Polska, Maďarska, Slovenska a jiných členských států EU. Podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU.“