Přejít k hlavnímu obsahu

Seznamte se s personální agenturou Goodworker

Seznamte se s personální agenturou Goodworker
Read time: 4 minuty

Goodworker je dceřinou společností personální agentury Workintense a poskytuje firmám zaměstnance z řady východoevropských zemí včetně Ukrajiny, Moldávie nebo Běloruska. Díky tomu, že disponujeme vlastním vízovým a právním oddělením, jsme schopni při náboru cizinců zajistit celý proces, tzn. vyřízení víz a dalších nutných povolení, aby byl nábor legislativně zcela v pořádku. Pakliže sháníte pracovníky z oborů automotive, logistiky či výroby, je Goodworker tou nejlepší volbou. Kromě klasického náboru poskytujeme svým zákazníkům také outsourcing výrobních či logistických procesů.      

Nejžádanější služby, které poskytujeme

  • Personál do kmene. Uvědomujeme si, že pracovní trh v České republice je omezený, a proto bývá problém nalézt ty správné lidi. Často se jedná o IT specialisty, jako jsou softwaroví architekti či programátoři, ale výjimkou nejsou ani odborníci na restaurování štukových omítek, seřizovači strojů apod. Goodworker dokáže tyto specialisty nalézt za hranicemi ČR. Stačí zadat jasnou představu a konkrétní specifika. My následně projdeme naše interní databáze a spustíme kampaň na internetu. Případně zadáme úkol svým náborovým centrům na Ukrajině. Zároveň se postaráme o výběrové řízení (otestujeme schopnosti kandidátů) a zařídíme všechna nutná povolení (dlouhodobé vízum, pracovní povolení atd.).   
  • Agenturní zaměstnávání. Jsme specialisté na agenturní zaměstnávání. Seženeme Vám zaměstnance podle Vašich požadavků (například na kvalifikaci) a v počtu, který si určíte. V rámci poskytovaných služeb zařídíme veškeré právní náležitosti a zaměstnance dovezeme až na Vaše pracoviště. V případě zájmu jsme schopni zajistit i další věci, jako je tlumočník, ubytování nebo pracovní pomůcky. Hlavní výhody agenturního zaměstnávání jsou následující:

                   - Budete mít jen tolik zaměstnanců, kolik potřebujete. V případě zvýšené poptávky po pracovnících zajistíme posily, v případě nedostatku práce budou naši lidé pracovat jinde. 

                   - Agenturní zaměstnanci mají uzavřenou pracovní smlouvu s námi. To znamená, že Vám ubyde práce s administrativou, což ocení zejména Vaše personální oddělení, právníci nebo mzdová účetní. 

                   - O veškerou administrativu včetně daní nebo víz se postaráme my. My jsme také garantem toho, že všechno bude v pořádku. A pokud přijde kontrola z úřadu, poskytneme Vám k součinnosti naše právní oddělení.

Najdeme pro Vás Zaměstnance z Ukrajiny

V práci nám pomáhají bohaté zkušenosti a jedinečné know-how, neboť zaměstnance z Ukrajiny zajišťujeme pro nadnárodní korporace i menší firmy od začátku 90. let. Za tuto dobu jsme pomohli nalézt mnoho ukrajinských pracovníků, kteří si v tuzemsku získali pověst pracovitých a loajálních lidí, kteří se dovedou rychle adaptovat na český pracovní trh. Vzhledem k tomu, že dokážeme zařídit plynulý a bezproblémový přechod z krátkodobého pracovního pobytu na dlouhodobý, námi vybraní zaměstnanci tak u jednoho zaměstnavatele stráví i 5 a více let. Tím snižujeme fluktuaci ve Vaší firmě a zbavujeme Vás nutnosti neustále zaučovat nové pracovníky. 

Máme k dispozici vlastní náborová centra na Ukrajině, díky čemuž dokážeme Vašeho budoucího kolegu dobře připravit na nové podmínky, jež ho čekají. Pro maximální adaptaci Ukrajinců v nové zemi jsme vyčlenili speciálního člověka, na kterého se mohou vždy obrátit.

Tím ale naše služby zdaleka nekončí. Na svá bedra si bereme i dopravu do České republiky včetně ubytování v hotelu, hostelu nebo ubytovně. Nemusíte bát ani jazykové bariéry, neboť spolupracujeme s tlumočníkem. Na vyžádání můžeme zajistit dvojjazyčného koordinátora přímo do provozu. Obraťte se na nás i v případě, kdy potřebujete zařídit svoz zaměstnanců na pracoviště, pracovní pomůcky či oděv.

Spolupráce s námi přináší řadu výhod, jednou z nejdůležitějších je náš přístup a kompetentnost. Pro každý projekt určíme vlastní tým, který je složen ze specialistů na řízení, nábor, péči o zaměstnance, právo nebo komunikaci. Máte tak jistotu, že spolupracujete se skutečnými profesionály ve svém oboru. 

Goodworker je pracovní agentura, jež má pro výkon svého podnikání licenci udělenou Ministerstvem práce a sociálních věcí.

Personální agentura

Who we are

reditel-spolecnosti-workintense

Ing. Ivan Rozman

Ředitel Společnosti

„Jsme schopni systémově reagovat na potřeby zákazníka zajistit HR/pracovní sily velice rychle a pružně bez ohledu na to, kde a kdy požadavky vzniknou. Usilujeme o to, abychom poskytovali prvotřídní profesionální služby našim partnerům prostřednictvím vedoucích pracovníku odborně orientovaných projektových tymu a proškolených kmenových zaměstnanců“

Kontakty: i.rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Vedoucí marketingového oddělení

„Naše podnikatelská a inovativní síla spočívá ve výměně zkušeností napříč našimi různorodými projekty. Své know-how sdílíme, což nám umožňuje neustále zvyšovat naši produktivitu, inovovat a důkladně propracovávat personální a provozní procesy a činnosti.“

Kontakty: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lýdie Ignat'uková

Vedoucí obchodního oddělení

„Nabízíme firmám dle jejich potřeb spolehlivý, kvalifikovaný a motivovaný personál z východní Evropy (zejména Ukrajiny). Patříme ke špičce mezi agenturami práce na českém trhu.“

Kontakty: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Projektový manager / HR manager

„Pomůžeme vám najít ten správný personál pro vaše firemní projekty. Obraťte se na nás, a my vám zajistíme kvalifikované dělníky, jaké potřebujete pro plynulý provoz vaši společnosti.“

Kontakty: jan.kupec@workintense.eu

Recruiter

Mariia Palinchak

Customer Acquisition Specialist

„Férové partnerství a spokojenost všech zúčastněných stran je základ našeho podnikání. Staňte se jedním z našich spokojených zákazníků.“

Kontakty: m.palinchak@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Customer Acquisition Specialist - Polsko

„Pomůžeme vám najít kvalifikovaný personál nejrychlejším způsobem a v nejkratším termínu. Vzájemná pomoc - záruka rozvoje a úspěchu.”

Kontakty: s.volyk@workintense.eu

„Působíme nejenom na celém území České republiky a taky Polska, Maďarska, Slovenska a jiných členských států EU. Podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU. Náš tým je Vám k dispozici a je připraven k podpoře vašich požadavků.“