Zaměstnání
You are here:
  1. Domů
  2. / Taxonomy term

Sklad - retrak

Retrak představuje všestranný skladový zakladač, který je velmi často používán ve vícesměnných nebo nepřetržitých provozech, což klade vysoké nároky na výkon, odolnost a spolehlivost. Retrak je speciální vozík určený převážně pro manipulaci uvnitř skladů a hal, pro využití ve velice úzkých uličkách, dosahujících 2,5 m. Díky tomu, že retrak má úzké šasi, je optimálním strojem pro aplikace potýkající se s nedostatkem místa, pro zakládání do bloků i pro aplikace s vjezdovými regály.

Doba čtení: 3 mins

Nemocnější provoz a úklid nemocnice

Nemocnější provoz a úklid nemocnice, klinik a ostatních zdravotnických zařízení a středisek probíhá pomocí využití speciálně proškolených pracovníků, jejichž hlavním úkolem je dodržování nadstandardních hygienických pravidel a směrnic. Samozřejmě preciznost a dodržování specifických pracovních postupů jsou nezbytné podmínky. Úklid nemocnic a jiných zdravotnických zařízení provádí specializované úklidové firmy.

Doba čtení: 4 mins

Supermarket - pokladna

Povinnosti pokladní supermarketu jsou zpravidla velmi různorodé. Požadavky mohou být velmi vysoké, a je to správně: kromě toho, že musí pracovat přímo s pokladnou, pokladní musí vykonávat funkce prodavačky, manažera, zbožíznalců, merchandiserů a auditorů. Určitě ne ve množství, ve kterém vykonávají specializované pracovníci ve svém oboru, ale mít dostatečné znalosti.

Povinnosti pokladní supermarketu se neomezuje pouze na počítání konečné kupní ceny, přijetím a výplatou hotovosti. V první řadě je prodavačkou, hlavním článkem mezi výrobky a kupujícím.

Read time: 3 mins

Proces pikování ze skenerem na ruce a NZV

Pikováním se rozumí vychystávání, balení a přesouvání výrobků k vyplnění individuální zákaznické objednávky.

Pikování se skenerem na ruce a NZV předpokládá přípravu kontejnerů a krabic, které se používají při balení velkého množství zboží.

Pickery udržují vychystávací zařízení a kontejnery v čistotě a zajišťují, aby zařízení vyhovovalo dodávaným produktům.

Pickery obvykle udržují přesný inventář tím, že zaznamenávají příchozí položky v inventáři a provádějí pravidelnou inventarizaci zásob.

Read time: 6 mins

Hledám práci: zaměstnání, nabídky práce, brigády - Praha, Brno, Ostrava

Hledáte práci? Personální agentura Europa Workintense s centrálou v Praze nabízí zájemcům z ČR, ale také ze zemí střední a východní Evropy a asijských států nabídky zaměstnání na trhu práce v České republice.

Read time: 4 mins

Výhody pracovní agentury: žádné poplatky za zprostředkování zaměstnání!

  Máme vytvořený systém bonusů za odvedenou kvalitní práci.

  Pro kvalifikované profesní odborníky nabízíme zaměstnání u nejprestižnějších evropských zaměstnavatelů, zaručenou solidnost, jistotu a růst Vaší kariéry.

  Zvyšování Vaší kvalifikace, jazykové kurzy, školení pro obráběče kovu, jeřábníky, zedníky a jiné.

Doba čtení: 2 mins
Přihlásit se k odběru Zaměstnání