Pro uchazeče
You are here:
  1. Domů
  2. / Taxonomy term

Sklad - Boční zakladač

BOČNÍ ZAKLADAČ - PROVOZ A POUŽITÍ

Boční zakladač je nepostradatelným pomocníkem ve skladu v jakémkoliv stádiu práce. Mají mnoho výhod a nepopiratelnou funkčnost, avšak ne všechny z nich mohou být vhodné pro konkrétní typ nakládání. Proto tato technika má rozdělení podle druhů materiálů k nakládání a je klasifikována podle typu práce. Boční zakladač je určen pro nakládání materiálů, které mají větší délku, například dřeva, lamel, ocelových svitků, dřevotřískových desek a podobných materiálů.

Doba čtení: 4 mins

Sklad - retrak

Retrak představuje všestranný skladový zakladač, který je velmi často používán ve vícesměnných nebo nepřetržitých provozech, což klade vysoké nároky na výkon, odolnost a spolehlivost. Retrak je speciální vozík určený převážně pro manipulaci uvnitř skladů a hal, pro využití ve velice úzkých uličkách, dosahujících 2,5 m. Díky tomu, že retrak má úzké šasi, je optimálním strojem pro aplikace potýkající se s nedostatkem místa, pro zakládání do bloků i pro aplikace s vjezdovými regály.

Doba čtení: 3 mins

Pokojská - úklid hotelu

Co patří do profesních povinností pokojské?

Samozřejmě, že v závislosti na „hvězdy“ a požadavky na konkrétní hotel, rozsah profesních povinností může být velmi široký. Jde o základní požadavky, které platí pro pokojské pro úklid hotelu.

Co by měla být schopna dělat pokojská?

Pokojská v hotelu musí mít celou řadu dovedností a schopností potřebných k udržení čistoty v hotelových pokojích.

Doba čtení: 4 mins

Supermarket - doplňování zboží

Supermarket - doplňovač zboží pracuje na směny. Pracovní povinnosti z doplňování zboží v supermarketu mohou zahrnovat:

Doba čtení: 2 mins

Supermarket - pokladna

Povinnosti pokladní supermarketu jsou zpravidla velmi různorodé. Požadavky mohou být velmi vysoké, a je to správně: kromě toho, že musí pracovat přímo s pokladnou, pokladní musí vykonávat funkce prodavačky, manažera, zbožíznalců, merchandiserů a auditorů. Určitě ne ve množství, ve kterém vykonávají specializované pracovníci ve svém oboru, ale mít dostatečné znalosti.

Povinnosti pokladní supermarketu se neomezuje pouze na počítání konečné kupní ceny, přijetím a výplatou hotovosti. V první řadě je prodavačkou, hlavním článkem mezi výrobky a kupujícím.

Read time: 3 mins

Proces pikování ze skenerem na ruce a NZV

Pikováním se rozumí vychystávání, balení a přesouvání výrobků k vyplnění individuální zákaznické objednávky.

Pikování se skenerem na ruce a NZV předpokládá přípravu kontejnerů a krabic, které se používají při balení velkého množství zboží.

Pickery udržují vychystávací zařízení a kontejnery v čistotě a zajišťují, aby zařízení vyhovovalo dodávaným produktům.

Pickery obvykle udržují přesný inventář tím, že zaznamenávají příchozí položky v inventáři a provádějí pravidelnou inventarizaci zásob.

Read time: 6 mins

Hledám práci: zaměstnání, nabídky práce, brigády - Praha, Brno, Ostrava

Hledáte práci? Personální agentura Europa Workintense s centrálou v Praze nabízí zájemcům z ČR, ale také ze zemí střední a východní Evropy a asijských států nabídky zaměstnání na trhu práce v České republice.

Read time: 4 mins

Výhody pracovní agentury: žádné poplatky za zprostředkování zaměstnání!

  Máme vytvořený systém bonusů za odvedenou kvalitní práci.

  Pro kvalifikované profesní odborníky nabízíme zaměstnání u nejprestižnějších evropských zaměstnavatelů, zaručenou solidnost, jistotu a růst Vaší kariéry.

  Zvyšování Vaší kvalifikace, jazykové kurzy, školení pro obráběče kovu, jeřábníky, zedníky a jiné.

Doba čtení: 2 mins
Přihlásit se k odběru Pro uchazeče