Nabídky zaměstnání
You are here:
  1. Domů
  2. / Taxonomy term

Ještěrka do 3.5 tun

Nejdůležitější částí ještěrky do 3.5 tun je zdvihací jednotka složená ze zdvihacího rámu a nosiče vidlí. Nejčastější výbavou ještěrky do 3.5 tun jsou paletové vidle, protože palety jsou nejčastěji manipulovaným břemenem.

Ještěrka do 3.5 tun je ovládána řidičem, který vozík řídí. Ještěrky do 3.5 se otáčejí s velmi malým poloměrem. Prostor pro otočení je zpravidla o málo větší než délka vozíku. Ještěrka má vždy zadní řídící nápravu. Existují ještěrky s nosností od stovek kilogramů až po několik tun, výška zdvihu ještěrky může být až do 6 metrů.

Doba čtení: 4 mins

Sklad - Boční zakladač

BOČNÍ ZAKLADAČ - PROVOZ A POUŽITÍ

Boční zakladač je nepostradatelným pomocníkem ve skladu v jakémkoliv stádiu práce. Mají mnoho výhod a nepopiratelnou funkčnost, avšak ne všechny z nich mohou být vhodné pro konkrétní typ nakládání. Proto tato technika má rozdělení podle druhů materiálů k nakládání a je klasifikována podle typu práce. Boční zakladač je určen pro nakládání materiálů, které mají větší délku, například dřeva, lamel, ocelových svitků, dřevotřískových desek a podobných materiálů.

Doba čtení: 4 mins

Sklad - retrak

Retrak představuje všestranný skladový zakladač, který je velmi často používán ve vícesměnných nebo nepřetržitých provozech, což klade vysoké nároky na výkon, odolnost a spolehlivost. Retrak je speciální vozík určený převážně pro manipulaci uvnitř skladů a hal, pro využití ve velice úzkých uličkách, dosahujících 2,5 m. Díky tomu, že retrak má úzké šasi, je optimálním strojem pro aplikace potýkající se s nedostatkem místa, pro zakládání do bloků i pro aplikace s vjezdovými regály.

Doba čtení: 3 mins

Ještěrka do 5 tun

Ještěrka do 5 tun je nezbytným nástrojem ve skladu s významnou nákladní dopravou. Nicméně, ve srovnání s výkonnějšími modely takové zařízení je dostatečně kompaktní a pracuje v uličkách různých šířek.

Ještěrka do 5 tun kombinuje sílu a plynulost pohybu, bezpečnost a multifunkčnost, moderní design a tradiční kvalitu. Práce s touto technikou je jednoduchá a efektivní, je to zábava.

Zvládne intenzivní provoz, který zajistí hladký chod Vašeho podnikání, a to i když se počítá každá minuta.

Doba čtení: 3 mins

Pokojská - úklid hotelu

Co patří do profesních povinností pokojské?

Samozřejmě, že v závislosti na „hvězdy“ a požadavky na konkrétní hotel, rozsah profesních povinností může být velmi široký. Jde o základní požadavky, které platí pro pokojské pro úklid hotelu.

Co by měla být schopna dělat pokojská?

Pokojská v hotelu musí mít celou řadu dovedností a schopností potřebných k udržení čistoty v hotelových pokojích.

Doba čtení: 4 mins

Nemocnější provoz a úklid nemocnice

Nemocnější provoz a úklid nemocnice, klinik a ostatních zdravotnických zařízení a středisek probíhá pomocí využití speciálně proškolených pracovníků, jejichž hlavním úkolem je dodržování nadstandardních hygienických pravidel a směrnic. Samozřejmě preciznost a dodržování specifických pracovních postupů jsou nezbytné podmínky. Úklid nemocnic a jiných zdravotnických zařízení provádí specializované úklidové firmy.

Doba čtení: 4 mins

Supermarket - doplňování zboží

Supermarket - doplňovač zboží pracuje na směny. Pracovní povinnosti z doplňování zboží v supermarketu mohou zahrnovat:

Doba čtení: 2 mins

Supermarket - pokladna

Povinnosti pokladní supermarketu jsou zpravidla velmi různorodé. Požadavky mohou být velmi vysoké, a je to správně: kromě toho, že musí pracovat přímo s pokladnou, pokladní musí vykonávat funkce prodavačky, manažera, zbožíznalců, merchandiserů a auditorů. Určitě ne ve množství, ve kterém vykonávají specializované pracovníci ve svém oboru, ale mít dostatečné znalosti.

Povinnosti pokladní supermarketu se neomezuje pouze na počítání konečné kupní ceny, přijetím a výplatou hotovosti. V první řadě je prodavačkou, hlavním článkem mezi výrobky a kupujícím.

Read time: 3 mins

Proces pikování ze skenerem na ruce a NZV

Pikováním se rozumí vychystávání, balení a přesouvání výrobků k vyplnění individuální zákaznické objednávky.

Pikování se skenerem na ruce a NZV předpokládá přípravu kontejnerů a krabic, které se používají při balení velkého množství zboží.

Pickery udržují vychystávací zařízení a kontejnery v čistotě a zajišťují, aby zařízení vyhovovalo dodávaným produktům.

Pickery obvykle udržují přesný inventář tím, že zaznamenávají příchozí položky v inventáři a provádějí pravidelnou inventarizaci zásob.

Read time: 6 mins

Hledám práci: zaměstnání, nabídky práce, brigády - Praha, Brno, Ostrava

Hledáte práci? Personální agentura Europa Workintense s centrálou v Praze nabízí zájemcům z ČR, ale také ze zemí střední a východní Evropy a asijských států nabídky zaměstnání na trhu práce v České republice.

Read time: 4 mins

Stránky

Přihlásit se k odběru Nabídky zaměstnání