Nabídky zaměstnání
You are here:
  1. Domů
  2. / For applicants
  3. / Nabídky zaměstnání

Ještěrka do 3.5 tun

Nejdůležitější částí ještěrky do 3.5 tun je zdvihací jednotka složená ze zdvihacího rámu a nosiče vidlí. Nejčastější výbavou ještěrky do 3.5 tun jsou paletové vidle, protože palety jsou nejčastěji manipulovaným břemenem.

Ještěrka do 3.5 tun je ovládána řidičem, který vozík řídí. Ještěrky do 3.5 se otáčejí s velmi malým poloměrem. Prostor pro otočení je zpravidla o málo větší než délka vozíku. Ještěrka má vždy zadní řídící nápravu. Existují ještěrky s nosností od stovek kilogramů až po několik tun, výška zdvihu ještěrky může být až do 6 metrů.

Sklad - Boční zakladač

BOČNÍ ZAKLADAČ - PROVOZ A POUŽITÍ

Boční zakladač je nepostradatelným pomocníkem ve skladu v jakémkoliv stádiu práce. Mají mnoho výhod a nepopiratelnou funkčnost, avšak ne všechny z nich mohou být vhodné pro konkrétní typ nakládání. Proto tato technika má rozdělení podle druhů materiálů k nakládání a je klasifikována podle typu práce. Boční zakladač je určen pro nakládání materiálů, které mají větší délku, například dřeva, lamel, ocelových svitků, dřevotřískových desek a podobných materiálů.

Sklad - retrak

Retrak představuje všestranný skladový zakladač, který je velmi často používán ve vícesměnných nebo nepřetržitých provozech, což klade vysoké nároky na výkon, odolnost a spolehlivost. Retrak je speciální vozík určený převážně pro manipulaci uvnitř skladů a hal, pro využití ve velice úzkých uličkách, dosahujících 2,5 m. Díky tomu, že retrak má úzké šasi, je optimálním strojem pro aplikace potýkající se s nedostatkem místa, pro zakládání do bloků i pro aplikace s vjezdovými regály.

Ještěrka do 5 tun

Ještěrka do 5 tun je nezbytným nástrojem ve skladu s významnou nákladní dopravou. Nicméně, ve srovnání s výkonnějšími modely takové zařízení je dostatečně kompaktní a pracuje v uličkách různých šířek.

Ještěrka do 5 tun kombinuje sílu a plynulost pohybu, bezpečnost a multifunkčnost, moderní design a tradiční kvalitu. Práce s touto technikou je jednoduchá a efektivní, je to zábava.

Zvládne intenzivní provoz, který zajistí hladký chod Vašeho podnikání, a to i když se počítá každá minuta.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Nabídky zaměstnání

Newsletter

Kontaktujte nás

Pokud potřebujete cokoliv, co se týká našich produktů nebo služeb, prosím, neváhejte nás kontaktovat.