Novinky & Události
You are here:
  1. Domů
  2. / Aktuality
  3. / Seznamte se s personální agenturou Goodworker

Seznamte se s personální agenturou Goodworker

Reading time: 4 mins
Seznamte se s personální agenturou Goodworker

Goodworker je dceřinou společností personální agentury Workintense a poskytuje firmám zaměstnance z řady východoevropských zemí včetně Ukrajiny, Moldávie nebo Běloruska. Díky tomu, že disponujeme vlastním vízovým a právním oddělením, jsme schopni při náboru cizinců zajistit celý proces, tzn. vyřízení víz a dalších nutných povolení, aby byl nábor legislativně zcela v pořádku. Pakliže sháníte pracovníky z oborů automotive, logistiky či výroby, je Goodworker tou nejlepší volbou. Kromě klasického náboru poskytujeme svým zákazníkům také outsourcing výrobních či logistických procesů.      

Nejžádanější služby, které poskytujeme

  • Personál do kmene. Uvědomujeme si, že pracovní trh v České republice je omezený, a proto bývá problém nalézt ty správné lidi. Často se jedná o IT specialisty, jako jsou softwaroví architekti či programátoři, ale výjimkou nejsou ani odborníci na restaurování štukových omítek, seřizovači strojů apod. Goodworker dokáže tyto specialisty nalézt za hranicemi ČR. Stačí zadat jasnou představu a konkrétní specifika. My následně projdeme naše interní databáze a spustíme kampaň na internetu. Případně zadáme úkol svým náborovým centrům na Ukrajině. Zároveň se postaráme o výběrové řízení (otestujeme schopnosti kandidátů) a zařídíme všechna nutná povolení (dlouhodobé vízum, pracovní povolení atd.).   
  • Agenturní zaměstnávání. Jsme specialisté na agenturní zaměstnávání. Seženeme Vám zaměstnance podle Vašich požadavků (například na kvalifikaci) a v počtu, který si určíte. V rámci poskytovaných služeb zařídíme veškeré právní náležitosti a zaměstnance dovezeme až na Vaše pracoviště. V případě zájmu jsme schopni zajistit i další věci, jako je tlumočník, ubytování nebo pracovní pomůcky. Hlavní výhody agenturního zaměstnávání jsou následující:

                   - Budete mít jen tolik zaměstnanců, kolik potřebujete. V případě zvýšené poptávky po pracovnících zajistíme posily, v případě nedostatku práce budou naši lidé pracovat jinde. 

                   - Agenturní zaměstnanci mají uzavřenou pracovní smlouvu s námi. To znamená, že Vám ubyde práce s administrativou, což ocení zejména Vaše personální oddělení, právníci nebo mzdová účetní. 

                   - O veškerou administrativu včetně daní nebo víz se postaráme my. My jsme také garantem toho, že všechno bude v pořádku. A pokud přijde kontrola z úřadu, poskytneme Vám k součinnosti naše právní oddělení.

Najdeme pro Vás Zaměstnance z Ukrajiny

V práci nám pomáhají bohaté zkušenosti a jedinečné know-how, neboť zaměstnance z Ukrajiny zajišťujeme pro nadnárodní korporace i menší firmy od začátku 90. let. Za tuto dobu jsme pomohli nalézt mnoho ukrajinských pracovníků, kteří si v tuzemsku získali pověst pracovitých a loajálních lidí, kteří se dovedou rychle adaptovat na český pracovní trh. Vzhledem k tomu, že dokážeme zařídit plynulý a bezproblémový přechod z krátkodobého pracovního pobytu na dlouhodobý, námi vybraní zaměstnanci tak u jednoho zaměstnavatele stráví i 5 a více let. Tím snižujeme fluktuaci ve Vaší firmě a zbavujeme Vás nutnosti neustále zaučovat nové pracovníky. 

Máme k dispozici vlastní náborová centra na Ukrajině, díky čemuž dokážeme Vašeho budoucího kolegu dobře připravit na nové podmínky, jež ho čekají. Pro maximální adaptaci Ukrajinců v nové zemi jsme vyčlenili speciálního člověka, na kterého se mohou vždy obrátit.

Tím ale naše služby zdaleka nekončí. Na svá bedra si bereme i dopravu do České republiky včetně ubytování v hotelu, hostelu nebo ubytovně. Nemusíte bát ani jazykové bariéry, neboť spolupracujeme s tlumočníkem. Na vyžádání můžeme zajistit dvojjazyčného koordinátora přímo do provozu. Obraťte se na nás i v případě, kdy potřebujete zařídit svoz zaměstnanců na pracoviště, pracovní pomůcky či oděv.

Spolupráce s námi přináší řadu výhod, jednou z nejdůležitějších je náš přístup a kompetentnost. Pro každý projekt určíme vlastní tým, který je složen ze specialistů na řízení, nábor, péči o zaměstnance, právo nebo komunikaci. Máte tak jistotu, že spolupracujete se skutečnými profesionály ve svém oboru. 

Goodworker je pracovní agentura, jež má pro výkon svého podnikání licenci udělenou Ministerstvem práce a sociálních věcí.

Psali jsme také:

Zaměstnávání cizinců - podmínky

Zaměstnávání cizinců - podmínky

V případě, kdy se zaměstnavateli uvolnilo pracovní místo a chce ho obsadit cizincem, tak podle zákona má žádat o povolení zaměstnávat pracovníky...

České podniky čím dál více spoléhají na cizince. Vede je k tomu kvalita zahraničních pracovníků nebo bezvýchodná situace na domácím trhu práce?

České podniky čím dál více spoléhají na cizince....

České firmy čelí novým výzvám, co se týče náboru pracovníků. Počet volných míst výrazně převyšuje počet potenciálních uchazečů s odpovídajícím...

Každoroční teambuilding společnosti Europa...

Zaměstnanci ze všech našich oddělení se sešli na jednom místě a téma tohoto teambuildingu bylo:

Shrnutí dosažených cílů za rok 2019...
Agenturní zaměstnávání v kontextu trhu práce

Agenturní zaměstnávání v kontextu trhu práce

Agenturní zaměstnávání je opravdu pozitivní formou zaměstnávání, protože v takovém případě jde o legální práci, která je pro svou flexibilitu ...

Outsourcing výroby - převod na externího dodavatele výrobní funkce nebo části úkolů spojených s výrobou výrobků

Outsourcing výroby

Pod pojmem outsourcing výroby si můžeme představit převod celého procesu výroby či pouze jejích dílčích částí na externího dodavatele.

...

Kde hledat zaměstnance - metody vyhledávání

Kde hledat zaměstnance - metody vyhledávání

V dnešní době existuje mnoho způsobů, jak získat a hledat zaměstnance pro svůj podnik. V následujícím článku si proto uvedeme několik metod...

Semknutý a přátelský tým - klíč k úspěchu

Semknutý a přátelský tým - klíč k úspěchu

Úkol manažera - vytvořit semknutý tým. Jak toho dosáhnout?

Je dobře známo, že úspěch jakéhokoli zařízení závisí na harmonické interakci...

Psychodiagnostické metody výběru zaměstnanců

Psychodiagnostika - o co jde?

Psychodiagnostika – pomocný nástroj, který umožňuje vyhledat nového zaměstnance na poptávanou pozici či plánovat osobní rozvoj zaměstnanců...

Vánoční  a novoroční přání "Europa WORKINTENSE" 2020

Vánoční a novoroční přání "Europa...

Dámy a pánové, vážení obchodní přátelé,

děkujeme Vám za spolupráci v roce 2019 a přejeme Vám krásné Vánoce a do nového roku 2020 hodně zdraví,...

Mzda, stanovení mzdy, přesčasy, výplata

Minimální mzda

Za vykonanou práci přísluší zaměstnanci mzda nebo odměna z doho­dy – dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti.

...

Pojďme mluvit o tom, jak může personální agentura Europa Workintense posílit vaše podnikání v oblasti HR