Agenturní zaměstnávání
You are here:
  1. Domů
  2. / Agenturní zaměstnávání
  3. / Brigádníci - Pomocné práce

Brigádníci z dělnické profese a pomocné práce na krátkodobou výpomoc do vaší firmy

Brigádníci z dělnické profese a pomocné práce na krátkodobou výpomoc do vaší firmy
Brigádníci z dělnické profese a pomocné práce na krátkodobou výpomoc do vaší firmy

Firma Europa Workintense vám zprostředkuje kvalifikované brigádníky na krátkodobou výpomoc do vaší firmy formou agenturního zaměstnávání. Nabízíme pomocné práce a brigádníky nejen dělnické profese a dokážeme splnit i velmi náročné požadavky na odbornost a termín prováděných prací.

Brigádníci  a pomocné práce na stavbě

Každý nabízený dělník je pečlivě vybrán naším personálním týmem. Zaručujeme vám jeho spolehlivost, kvalifikaci i respekt vůči vám a termínům. Námi dodávaní brigádníci pro pomocné práce na stavbě vám ušetří čas, finance i administrativu.

Brigádníci s praxí v průmyslu

Zajistíme vám brigádníky a dělníky pro pomocné práce v potravinářském, strojírenském, elektrotechnickém, automobilovém i nábytkářském nebo textilním průmyslu. Zprostředkováváme také pomocné práce v zemědělství.

Brigádníci v odborných řemeslech

Vyberte si kvalifikované dělníky a krátkodobé brigády mezi našimi svářeči, zedníky, soustružníky, zámečníky, lakýrníky a brigádníky pro další odborné pomocné práce.

Ostatní brigádníci a pomocné práce

Zajistíme i další kvalifikované pracovníky pro dílčí pomocné práce. Do vaší firmy může okamžitě nastoupit manipulační dělník do logistických skladů, obsluha na výrobních linkách, řidič vysokozdvižných vozíků, balič nebo pracovníci pro pomocné úklidové práce. Zajistíme také brigádníky do pečovatelských profesí, v řadách našich zaměstnanců najdete rovněž kvalifikované pečovatele a pečovatelky.

Proč si vybrat krátkodobé brigády v rámci služby agenturního zaměstnávání?

Jednorázové brigády v rámci agenturního zaměstnávání výrazně uleví provozu vaší firmy, flexibilně doplní její pracovní sílu třeba ve výrobní špičce, u krátkodobých projektů nebo v době dovolených.

 Brigádníky na pomocné práce získáte okamžitě a můžete se spolehnout na jejich odbornost, kterou sami prověřujeme. Dělníci navíc zůstávají v zaměstnaneckém poměru s naší společností, díky čemuž vám u krátkodobé brigády ubude práce s administrativou a řešením personálních záležitostí, včetně otázek zaměstnávání cizinců.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.