Prezentace Europa Workintense
You are here:
  1. Domů
  2. / Taxonomy term

Informační systém ERP „IQ-HR“

Informační systém ERP „IQ-HR“ - Europa Workintense
Doba čtení: 2 mins

Na základě vzrostlé poptávky po personalizovaném systému ze strany personálních agentur se společnost Workintense rozhodla vybudovat ERP prostředí odpovídající agenturním potřebám. „IQ-HR” se stane skvělým pomocníkem jakékoli personální agentury. Systém umožňuje plnou integraci napříč společnosti, až k provozu zákazníka. Ocenit můžete též IQ-HR propojení s pracovními portály a mnoho dalších výhod.

Workintense – brings progress. Cíle a hodnoty společnosti, strategie pro dosažení cílů. Kolektiv společnosti Europa Workintense s.r.o. naše zásady

Workintense – BRINGS PROGRESS
Doba čtení: 4 mins

Cíle společnosti Europa Workintese spol. s r.o.:

 Řešit prioritní potřeby zákazníků, týkající se personálu, vykonáváním konkrétních izolovaných činností výrobních, logistických, servisních, administrativních a řídících procesů.

Personální - pracovní agentura Europa Workintense spol s.r.o. provozuje službu personální leasing

Personální - pracovní agentura Europa Workintense spol s.r.o. provozuje službu personálního leasingu
Doba čtení: 3 mins

Workintense - zajištěni agenturních pracovníku ve prospěch a k výkonu určitých úkolu v provozu zákazníka formou poskytnuti služby personální leasing.

„Průmyslový outsourcing“ - outsorcingová agentura Europa Workintense s.r.o.

„Průmyslový outsourcing“ - outsorcingová agentura Europa Workintense s.r.o.
Doba čtení: 5 mins

„Průmyslový outsourcing“ je smluvní převod objednatelem určitých podnikatelských  procesů, výrobních funkcí, které se sjednocuji v systémové ucelené celky a dílo do režijních kapacit zákazníka – odběratele s následným obnovením procesu v provozu dodavatele partnera. Subdodavatelsky způsob plněni smluvních závazku a díla.

Personální, pracovní, outsourcingová agentura Europa Workintense spol s.r.o.

Personální, pracovní, outsourcingová agentura Europa Workintense spol s.r.o.
Doba čtení: 4 mins

Od doby svého založeni v roce 1996 společnost Europa Workintense spol s.r.o. je orientovaná na zajišťováni spolehlivého, správně motivovaného a pracovitého personálu z východní Evropy na pracovní trh České republiky / Slovenska  a s postupným rozvojem  provozních a obchodních aktivit do všech státu východní centrální a zapadni Evropy.

Společnost historicky je rozdělena na tři provozní divize/odvětví dle hlavních podnikatelských aktivit.

Přihlásit se k odběru Prezentace Europa Workintense