Pro Zaměstnavatele
You are here:
  1. Domů
  2. / For employers
  3. / Pro Zaměstnavatele

WORKINTENSE nabízí kvalifikované dělníky na pozici zámečník

WORKINTENSE nabízí kvalifikované dělníky na pozici zámečník

Potřebujete specialistu, který by provedl zhotovovací práce kvalifikovaného zámečníka - montáže a případně i opravy strojů a zařízení s využitím ručních strojů a nástrojů? Kontaktujte nás a my vám poskytneme v krátkém čase kvalifikované dělníky.

Vašimi požadavky na pozici zámečníka jsou čtení a používání technické dokumentace a projektové dokumentace? Zámečník, který vás zajímá, měl by mít za úkol stanovení pracovních postupů, pracovních prostředků a pomůcek, které jsou potřebné pro danou činnost?

Recruitment - výběr zaměstnanců, hromadný nábor pracovníků

Recruitment - výběr zaměstnanců, hromadný nábor pracovníků

Zajímá Vás otázka, kde hledáme zaměstnance? Naši odborníci splní Váš požadavek na vyhledání zaměstnance profesionálně a včas!

Personální – pracovní agentura Europa Workintense spol. s r.o. Přehled oblasti působení, seznam oboru a profesi které zabezpečujeme a kde působíme. Zahraniční kvalifikované dělníky

Personální – pracovní agentura Europa Workintense spol. s r.o.

V rámci personální agentury a poskytovaní služby personální leasing a recruitment je naše činnost nasměrovaná a orientovaná do následujících průmyslových odvětví, oboru a profesi:

Logistika:

operátor v logistickém skladu, logistik, pomocník logistika, picker (třídič) v logistickém skladu, balič, řidič VZV, retrakař s rozdělením do 3 tun, 5 tun, 7 tun, boční zakladač palet

WORKINTENSE nabízí kvalifikované dělníky na pozici obsluha strojů

WORKINTENSE nabízí kvalifikované dělníky na pozici obsluha strojů

Potřebujete kvalifikované dělníky pro obsluhu strojů? Naplň práce naších dělníků zahrnuje kontrolu chodu a výkonu strojů, běžnou údržbu a obsluhu strojů, čištění a ošetřování, včetně odstraňování běžných závad.

Do pracovních povinností dělníků obsluhy strojů může také patřit organizace práce při běžných a středních opravách různých typů strojů a zařízení. Neznepokojujte se! Naše kvalifikované dělníky obsluhy strojů disponuji strojnickým průkazem a jsou řádně proškolené na různé specifické stroje.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Pro Zaměstnavatele

Newsletter

Kontaktujte nás

Pokud potřebujete cokoliv, co se týká našich produktů nebo služeb, prosím, neváhejte nás kontaktovat.