Prezentace Europa Workintense
You are here:
  1. Domů
  2. / About us
  3. / Prezentace Europa Workintense

Certifikáty kvality, pojistné smlouvy pro provozní činnost, společnost Europa Workintense

Povolení MPSV

Jsme řádným držitelem všech patřičných a potřebných licenčních povoleni MPSV, regulujících činnost personálních agentur.

Osvědčení a certifikáty kvality:

Projekčně profiloví a dceřiné společnosti jsou certifikované v systémech ISO 9000, HASP a TUV, CЭ, které potvrzuji  kvalitu výrobního procesu, kvalitu řízení a managementu, námi vyrobených produktů a služeb, které poskytujeme našim zákazníkům.

Informační systém ERP „IQ-HR“

Informační systém ERP „IQ-HR“ - Europa Workintense

Na základě vzrostlé poptávky po personalizovaném systému ze strany personálních agentur se společnost Workintense rozhodla vybudovat ERP prostředí odpovídající agenturním potřebám. „IQ-HR” se stane skvělým pomocníkem jakékoli personální agentury. Systém umožňuje plnou integraci napříč společnosti, až k provozu zákazníka. Ocenit můžete též IQ-HR propojení s pracovními portály a mnoho dalších výhod.

Workintense – brings progress. Cíle a hodnoty společnosti, strategie pro dosažení cílů. Kolektiv společnosti Europa Workintense s.r.o. naše zásady

Workintense – BRINGS PROGRESS

Cíle společnosti Europa Workintese spol. s r.o.:

 Řešit prioritní potřeby zákazníků, týkající se personálu, vykonáváním konkrétních izolovaných činností výrobních, logistických, servisních, administrativních a řídících procesů.

Workintense – divize „IT outsourcing„ - zakázková IT výroba. „IQ-HR“ - informační systém pro personální agentury, outsourcingovou, výrobní, obchodní činnosti. Workmarket -„vertical search engine“. Segmentované pracovní portály

Workintense – IT outsourcing. „IQ-HR“ - informační systém pro personální agentury

Mezi základní kameny našich podnikatelských aktivit patři
divize outsourcing systémových celku IT řešeni.

Provozovny divize jsou alokovaný na území České republiky a Ukrajiny a je zde koncentrované velký spektrum IT odborníku různých kvalifikaci.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Prezentace Europa Workintense

Newsletter

Kontaktujte nás

Pokud potřebujete cokoliv, co se týká našich produktů nebo služeb, prosím, neváhejte nás kontaktovat.